Kurumsal Raporlar

 

Saati oluşturan dişlilerin yapıldıkları maddeler, diş sayıları ve boyutları birbirlerinden farklıdır. Ama bir araya geldiklerinde muhteşem bir bütünü oluştururlar. İş dünyasında da çoğu zaman durum buna benzemektedir. Birbirlerinden birçok konuda ayrılan insanlar bir araya gelerek firmalar oluşturmakta ve bir saatin dişlileri misali çalışmaktadırlar.

Bir firmada çalışan kimi bireyler olayları ayrıntılı bir şekilde incelerken kimileri hemen harekete geçmektedir. Yine kimi çalışanlar olaylara duygusal açıdan yaklaşıp karşısındakini anlamaya çalışırken kimileri ise sadece sonuç odaklı iletişim kurmaktadırlar. Bu sebeple iş dünyasında ekip olmak ve bu ekip ile birlikte hareket edebilmek çok önemlidir. Ancak bunu başarmak sanıldığı kadar kolay olmamaktadır.

            Günümüzde şirketlerin yaşadığı sorunların başında firma içi iletişim problemleri ve bu problemlerden kaynaklanan çatışmalar gelmektedir. Burada sorunların birçoğunun odak noktasını, bireylerin kendi potansiyelleri ve takım içindeki diğer bireylerin kişilik özelliklerini bilememeleri oluşturmaktadır. Böyle bir durumda genellikle yöneticiler kendileriyle aynı veya benzer özelliklerde çalışanları işe alarak çözüm üretmektedirler. Bu durum iletişim problemlerini mümkün olduğu kadar azaltsa da beraberinde verimlilik ve üretkenliği de azaltmaktadır.

R&M Danışmanlık Test Merkezi olarak iş yaşamında bireyin kendisini ve çalışma arkadaşlarını tanıması, zaaf ve eksikliklerin belirlenmesi, potansiyellerin ortaya çıkması adına kurumsal raporlar sunmaktayız.

Bu kurumsal raporlar ile; 

  • Takım Çalışması için var olan potansiyelinizi ve geliştirmeniz gereken yönleri,
  • Çalışanlarınızı daha verimli nasıl yönetebileceğinizi,
  • Çalışanlarınızın ve sizlerin iş yapma ve öğrenme tarzlarını,
  • Çalışanlarınızın ve sizin stres ve öfke durumundaki özelliklerini fark edecek,
  • Liderlik ve yöneticilik tarzlarınız hakkında ayrıntılı bilgi edineceksiniz.

Ayrıca kendinizi daha yakından tanımak isterseniz size özel danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.İçerik hakları

2016 Her hakkı mahfuzdur.
R&M Danışmanlık

İletişim Bilgileri

Telefone:+90 212 853 53 82
Email: info@diatestingcenter.com
Website: www.diatestingcenter.com